Лазарева субота


Добавил   id62178932     +3100
23 апреля 2016

>
<
Нравится
0
В эту светлую субботу
Проявлю свою заботу,
Принесу тебе букет.
Не цветы живые, нет,
Просто прутики от вербы
С нежным пухом самым первым,
Чтобы счастье в дом пришло,
Новый праздник принесло!

23 квітня 2016 року у православних настає Лазарева субота - одне з найсвітліших свят у християнстві. Щороку напередодні Вербної неділі ми згадуємо одне з головних чудес, створених Господом Ісусом Христом - воскресіння Лазаря.
Історія виникнення свята така: Христос часто бував у будинку у свого друга Лазаря і коли той захворів, то сказав йому: "Це не до смерті хвороба, але до Слави Божої, щоб через неї прославився Син Божий". Але через чотири дні Лазар помер. Як сказано в Євангеліє, Ісус, почувши цю звістку, розплакався, а потім попросив прибрати камінь від входу в печеру, де був похований Лазар, прочитав довгу молитву, озвався до нього і померлий воскрес. Звістка про це чудо швидко рознеслася по окрузі.
Після цього чудесного воскресіння Лазар став єпископом, проповідував християнство і прожив ще тридцять років. Сьогодні в храмі, де проповідував Лазар, у самого вівтаря є ікона. На ній зображений Святий Лазар, а з боків від нього дві його сестри Марфа та Марія. Трохи далі розташована гробниця Лазаря, поруч з якою б'є святе джерело.

зарегистрируйтесь или войдите, чтобы написать комментарий

Комментарии

Ваш комментарий будет первым

Смотрите также:Наверх