Дуже важливе повідомлення! Не пошкодуйте 3 хвилин на прочитання …


Добавил   diana_     +66
22 февраля 2016

>
<
Нравится
0
У кінотеатрі глядачка сіла на крісло і відчула біль від уколу в нозі. Коли вона придивилася побачила ледве видну голку в кріслі, яка виглядала приблизно на 3-4 міліметра, а також записку: «ВИ тільки що інфікувалися СНІДом». Центр по контролю за захворюваннями повідомляє про багато подібних випадках в інших містах, що відбулися нещодавно. Всі голки були перевірені на реакцію СНІДу і виявилися позитивними.
Центр з контролю за Захворюваннями повідомляє:

getImage
«Голки почали знаходити в банкоматах. Ми просимо всіх бути уважніше, обережніше, коли вам зустрічається подібна ситуація. Всі крісла в громадському транспорті, поїздах, електричках, літаках треба перевіряти, тому що вони несуть можливу загрозу вашому здоров'ю та життю.
Перед тим як сісти – подивіться дуже уважно на спинку і сидіння ». Це новий вид тероризму міжнародного неофіційного союзу ВІЛ-носіїв і хворих на СНІД. Їм втрачати нічого в їхньому житті і тому вони вирішили мстити.
Центр просить, щоб ви врятували життя, якщо відправите це повідомлення як можна більшій кількості людей – просте попередження, щоб були уважнішими у громадському транспорті – потенційна загроза існує. Нещодавно один лікар повідомив, що подібний випадок стався в кінотеатрі в місті Делі, столиці Індії, з його пацієнткою. Молода дівчина була заручена і збиралася вийти заміж через два місяці, але пішла в кіно і отримала укол з такою запискою: «Вітаємо у світовій сім'ї хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».
Лікарі сказали її сім'ї, що пройде близько 6 місяців до того, коли вірус виросте досить потужним, щоб зуміти почати руйнувати систему людського тіла і органи, але дівчина, що стала жертвою може прожити ще 5-6 років.
Через сильний психологічний стрес заражена дівчина померла через 4 місяці. Ми всі повинні бути уважні в громадських місцях – інше в руках Всевишнього.
Просто задумайтеся – ви можете врятувати чиєсь життя або своїх родичів, багатьох друзів, близьких вам людей.

зарегистрируйтесь или войдите, чтобы написать комментарий

Комментарии

Ваш комментарий будет первым


Наверх