Маріупольців обурила книга для дошкільнят "Відверта розмова...


Добавил   john_webster     +2
24 апреля 2018
>
<
Нравится
+2
Маріупольці засуджують книгу-посібник для розвитку дітей молодшого шкільного віку «Відверта розмова про ЦЕ».

Поява книги на національному ринку викликало бурхливі обговорення. Посібник розповідає дітям по-дорослому про секс, відмінностей і відносин між чоловіками і жінками. Також в книзі є яскраві і відверті картинки.

У соціальних мережах читачі не рекомендують дітям цю книгу:

«Дітям не рекомендую !!! Там є пропаганда гомосексуальних відносин! Навчайте дітей, що таке правильна сім'я, сімейні відносини, показуйте на власному прикладі повагу один до одного, приділяйте час для дітей, і тоді у вас будуть нормальні, виховані діти »
«Правильно. А цю книгу вже і заборонити хочуть. А така література і такі уроки в школах вкрай необхідно? »
«Виходить, дорослі вже зійшли з розуму! Покажіть ще дітям на практиці, на своєму власному прикладі !!! »
Маріупольці також виступають проти раннього сексуального розвитку дітей в садочках:

«У дошкільних установах, я вважаю, що не варто ще, в школі, природно, вони повинні вже знати, у мене дитині бабуся, з мого дозволу, пояснила, дитина в 5 років зацікавився, бабуся педагог і, так як це написано в книгах , дитина вислухав і потім питань ніяких не ставили »
«Я вважаю, що в школі повинні все поверхнево розповідати, а якщо дитині щось більш глибше цікаво, то краще в колі сім'ї, з мамою».
«Детально, я думаю, це не повинно афішувати. Те ж саме, як і ЗМІ зараз, порно канали зараз дозволяють, я вважаю, це не доцільно »
«У такому віці не потрібен, я вважаю, що в старших класах про це потрібно каже, але не в молодших».
Психологи підтримують цю точку зору. Якщо ж маленькій дитині відразу все показати і розповісти - це може привести до стресу. Тому в пікантному питанні слід діяти суто індивідуально, з огляду на вразливість і погляди дитини.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила з приводу цієї книги: «Все, що ми рекомендуємо, ми на ньому ставимо своєрідний гриф. Я впевнена, що цього не може бути на цій книзі, це не може бути ніяким підручником або посібником, рекомендованим міністерством ».

зарегистрируйтесь или войдите, чтобы написать комментарий

Комментарии

Ваш комментарий будет первым

Информация может быть разной, а с появлением мировой паутины её стало столько, что даже не знаешь, как её усвоить! Теперь все главные новости, интересные факты, познавательные материалы – всё это скопилось в одном огромном мире и живёт на просторах интернета.

Конечно, вы можете получать различную информацию на тему Маріупольців обурила книга для дошкільнят "Відверта розмова про ЦЕ" (ВІДЕО), читая различные странички сайтов по вашим запросам, послушать онлайн радио, но существует более приятный способ, к которому обращаемся каждый из нас и ни по разу в день! Видео – этот информационный «портал», который открывает для нас огромные возможности.

Смотрите прикольное видео и отдыхайте от своих забот. Вы можете отвлечься от повседневных дел или наоборот почерпнуть что-то полезное и новое. К примеру, видео Маріупольців обурила книга для дошкільнят "Відверта розмова про ЦЕ" (ВІДЕО) несёт в себе интересный материал, который можно посмотреть и узнать для себя нечто новое! В представленном разделе Позновательное вы сможете найти свежие видео, которые ещё не успели побывать на всех интернет ресурсах. Вы увидите это первыми!

Только на нашем сайте мы собрали лучшее прикольное видео, познавательное видео, нужные вещи, интересные факты, самоделки, физические опыты, невероятные эксперименты и весь этот свежий «фреш» постоянно пополняется и находится от вас всего в одном клике! Смотри и наслаждайся вместе с нашим родным «Ящиком».Наверх